Nokia WhatsApp Uygulamasında Oturum Kapatma Nasıl Yapılır?

Nokia WhatsApp uygulaması, kendine özgü şekilde siz telefonunuzu kullanmıyor olsanız bile her zaman bağlı olduğunuzu gösterir. Böylece uygulama, gelen mesajları hızlı alabilmenizi sağlar. Tıpkı SMS’lerin telefonunuza her zaman gelebilmesi gibi, WhatsApp mesajları da anında iletilir.Maalesef şu anda WhatsApp üreticileri oturumun kapatılamayacağını belirtiyorlar. Yani Nokia WhatsApp uygulaması için çıkış mekanizması maalesef mevcut değil. Ancak uygulamanın açık olduğu bu süre zarfında veri kullanımını azaltmak mümkün.WhatsApp uygulaması bu haliyle bataryayı çabucak tüketebilir ve veri kullanımını artırabilir. Bu yüzden Nokia S60 kullananlar, WhatsApp uygulamasının veri kullanımını azaltmak için mümkün olduğunca Wi-Fi kullanmalıdırlar.whatsapp symbianBu ayarı yapmak için şu adımları izlemelisiniz:

  • Telefonunuzda ana sayfada iken Seçenekler > Ayarlar > Bağlantı > Bağlantı Önceliği seçin.
  • Bağlantı önceliği bölümünde [Kablosuz ağ, hücresel] seçeneğinin belirlendiğinden emin olun.

WhatsApp, bir e-posta alıp gönderirken olduğu gibi internet veri planınız ile çalışır. Bu yüzden internet veri paketinizi ona göre belirlemeniz gerekir. Çünkü mobil veri paketinizin sınırını aşarsanız ek ücretlendirmeye tabii tutulabilirsiniz.

Check Also

Facebook Yanıt Vermiyor Kapatmak İster misiniz? SORUNU ÇÖZÜMÜ

Günümüzde Facebook kullanımı sırasında bazı sorunlar yaşamam mümkün. Bu yazımızda Facebook yanıt vermiyor kapatmak ister …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 164 sorgu var.