One M8 Android 6.0 Marshmallow Geldi !

One M8 Android 6.0 Marshmallow Geldi !

HTC, One A9’dan sonra One M8 modeli için de Android 6.0 güncellemesini dağıtmaya başladı. Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Google tarafından kaynak kodları yayınlanır yayınlanmaz yoğun bir çalışma sürecine giren firmalar, hızlı ve kusursuz bir şekilde güncellemeyi kullanıcılarına sunmaya çalışanlar arasında başarılı olan markalardan biri de HTC oldu. Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan One A9 modelini Android 6.0 ile dağıtan firma, bu sefer One M8 Google Play Edition modeli için güncelleme yayınladı. One M8 Android 6.0 Marshmallow Geldi !HTC’nin Marshmallow güncellemesini alacak ikinci cihazı olan One M8 Google Play Edition, M9’dan önce güncelleme alarak dikkat çekti. Daha önce yapılan açıklamarda One serisinin 2015 yılı bitmeden güncellemeleri almaya başlayacağını söyleyen firma, Marshmallow yayınlamaya başladı.450 mb’lık boyuta sahip olan Marshmallow güncellemesinin büyük bir kısmı Google tarafından hazırlandı. Google’ın bu hazırlık sürecinde rol oynamasının sebebi ise telefonun Google Play Edition model olması, HTC diğer modelleri arasında ilk önce One M9’a güncelleme verecek. Diğer HTC modelleri ise 2016 yılı içerisinde güncellemelerini alacak.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

83