Orcs Must Die! Unchained 2. Kapalı Beta Yaklaşıyor..

Gameforge ve Geliştirici Robot Entertainment aksiyon dolu bu PvP oyunun kapalı betasının ikinci aşamasıyla bir yandan yeni özellikler sunarken bir yandan da beta testerlerden aldıkları geri dönümleri hayata geçirdi. Oyuncuları dövüş sistemi ile oyun mekanizmasında değişiklikler, güzelleştirilen grafikler ve ekstra bir harita bekliyor.

CliffsideClash2

 

Klasik rol dağılımı ve geliştirilebilen karakterler

Orcs Must Die! Unchained oyununun en yeni sürümü çok sayıda değişikliğe sahip: Eklenen Trait Builder sayesinde oynanabilen kahramanlar puan dağıtımı sayesinde güçlendirilebilecek ve arzu edilen oyun tarzına uygun hale getirilecek. Ayrıca kahramanların “saldırı” ve “savunma” konusundaki rolleri belirlenecek ve ekip içerisindeki görevleri açıkça ortaya çıkacak. Buna rağmen klasik bir savunmacı cephede olay yaratabilecek veya saldırı konusunda uzman kahramanlar savunmada yardımcı olabilecek. Ayrıca an itibariyle kahramanlar dövüşte deneyim toplayacak ve bu sayede dövüş sırasında maksimum seviye olan 8’e kadar yükselip çok sayıda ekstra güçlendirme, buff ve yetenekler seçebilecek.

 

CliffsideClash3

 

Oyunun temel hızı biraz yavaşlatıldı, böylece dövüşler taktiksel açıdan daha zengin hale getirildi. Grafik yenilemesinden nasibini alan tek harita Cliffside Clash değil: Düzenlenen kahraman yetenekleri artık kısa animasyonlara sahip. Böylece karşı taraf düşman saldırılarına daha iyi tepki verebilecek, misilleme yapabilecek veya kaçabilecek. Bu da düellolara ekstra bir derinlik sağlayacak.

À la carte doğrama planı

CliffsideClash4

Oyuncular eskisi gibi Builder destesinde çeşitli Minion kartları seçip bunları rakip Rift’e gönderecek. Ancak şu andan itibaren sürülerin hangi savaş kampından akın edeceğine ekiplerin kendisi karar verecek. Oyunun ilerleyen kısımlarında kampta bir boşluk daha açılacak. Bu boşluk troller, ogerler ve diğer yaratıklar gibi çok güçlü canavarlar için.

Yeni harita “Unchained Kalesi”: Yeşilderililer kendi evinde

CliffsideClash5

Mevcut Cliffside Clash haritası ve dağların yanında artık “Unchained Kalesi” yer alacak. Burası oyuncuları Ork’ların memleketine götürecek. Dairesel harita gizli yolları ve geçitleriyle oyuncuların taktiksel marifetlerini ortaya koyabilmesini sağlayacak.

Check Also

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Her yıl ve her özel günde indirimler olan Steam’da bu haftada …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

106