Pembe iPhone Geliyor

14 Şubat’a özel pembe iPhone’lar yola çıktı. İngiltere’de Amasu firması tarafından kişiye özel tasarlanan pembe iPhone’lar 14 Şubat’ta piyasada olacak.

Pembe iPhone Geliyor

İngiltere’de bulunan bir firma kadınlar gününe özel tasarım olarak pembe iPhone’u 14 Şubat’ta piyasaya sürmeyi planlıyor. İlk olarak sevgililer gününde piyasada olacak iPhone , dış yüzeyi pembe olması kadınlara özel yapıldığının ilk göstergesi.Pembe iPhone 

Pembe iPhone’lar kaç para olacak?

Amasu şirketi , dünyanın ilk pembe iPhone’unu 2 bin 862 dolara mal olacağını bildirdi.Amasu , pembe iPhone kadınlara özel tasarlandığından dolayı diğer iPhone’lara göre piyasadan daha ucuz olduğunu dile getirdi.Daha önceki aylarda da piyasaya çıkardıkları ve 24 karat altın ile altın kaplama tasarımlarıyla adından söz ettiren Amasu şirketi dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Türkiye’de alan olur mu?

Pembe iPhone’u Türkiye’de alan olur mu? bilemiyoruz. Ancak şimdiden 14 Şubat hazırlıklarını ve hediyelerini hazırlayan bir çok erkeğin , pembe iPhone siparişi verdiklerini ve firmaya yoğun bir talep oluşturduklarını duyuyoruz. Umarız firma istediği satışları başarı ile gerçekleştirir.

Check Also

IPhone 6C Apple Store’da Gözüktü

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Apple’ın 2013 yılında piyasaya çıkardığı IPhone 5C beklenilen satışa ulaşamamıştı. Ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir