Periscope "Giriş Yapılıyor" Hatası-Çözümü

periscope-giris-yapiliyor-takildiPeriscope giriş yapılmıyor. Wifi üzerinden Periscope uygulaması açılmıyor diyen kullanıcılarda Yükleniyor yazısında takılı kaldı diye sitemde bulunuyorlar. Periscope uygulaması 20 Kasım 2015 sabahı itibari ile açılmamaya başladı. Periscope uygulamasının açılmaması ile bir çok kullanıcı ayarlar kısmından uygulamanın ön belleğini ve verilerini temizledi.

Periscope Giriş yapılıyor çözümü

Bu işlemden sonra periscope hesabınızdan çıkış yapılmakta. Periscope uygulamasını tekrar açtığınızda k.adı şifre sormakta. K.adı şifre girdikten sonra Uygulamaya izin ver butonuna dokundunuz.Uygulamaya izin verdikten sonra Periscope uygulaması Giriş yapılıyor… ekranında takılı kalıyor donuyor giriş yapmıyor. Eğer Periscope uygulamasından kaynaklı bir sorun olsaydı kısa sürede çözülürdü ancak sorun bu sefer ciddi gibi. DNS değiştirme işlemi periscope girmenize yardımcı olabilir.Periscope giriş yap sayfamızda daha öncede Periscope açılmıyor neden açılmıyor sayfamızda sizlere bilgi sunmuştuk. Şimdide bir çok kişinin Play Store’da dile getirdiği gibi Giriş yapılıyor hatası geliyor ve kullanıcılar bunun için çözüm yolları aramakta.

Check Also

Kliplere Kendini Ekleme Uygulaması

Blin.gy adlı uygulama ie sevdiğiniz klipleri anında düzenleyebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir