Cuma , Temmuz 28 2017

Periscope Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Yakında zamanda çıkan Periscope uygulamasına kayıt olduysanız ve hesabınızı silmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Periscope hesabı silmek pek de kolay bir iş değil çünkü diğer sosyal profillerde ki gibi hesap silmek için herhangi bir şekilde link vs. bulunmamaktadır. Hesabınızı silmek için yardım e-posta adresinizi kullanarak mail atmanız gerekiyor. Mail atmak için help@periscope.tv adresinizi kullanabilirsiniz yada aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz ve böylelikle hesap silme işleminiz daha kolay gerçekleşmiş olur.

Periscope Hesap Silme İşlemi

1- Periscope uygulamasına girdikten sonra sağ süt köşede yer alan Profil kısmına tıklayalım.periscope hesap silme 2- Profile girdikten sonra aşağıya doğru inin ve Yardım Merkezi kısmına tıklayınperiscope hesap silme-13-Yardım Merkezine tıkladıktan sonra aşağıya indiğimizde Contact Us diye bir kısım görüyoruz. Buna tıklayalım.periscope hesap silme 24-İletişim kısmına geldikten sonra aşağıdaki resimdeki gibi gerekli yerleri dolduralım.periscope hesap silme 3

  • İlk boşlukta adımızı belirtiyoruz.
  • Twitter ile kayıt ol seçeneği ile üye olduysanız Twitter hesabımızın e-mailini yazmamız da fayda var.
  • Subject -Konu kısmı için “Account Deletion” yazalım.
  • Category – Kategori kısmı için yine aynı seçeneği yapalım.
  • Mesaj kısmına “I want to delete my Periscope account. yazabilirsiniz. Böylelikle periscope hesabınızı silme bildirimi göndermiş olacaksınız. Bu bildirimin ardından hesabınız silinecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir