PlayStation 4 Oyunlarına Tatil İndirimi!

PlayStation 4 Oyunlarına Tatil İndirimi!

PlayStation sahibi olanlar yarıyıl tatilinde oyun eksikliklerini kapatabilecekler. PlayStation Store’da ve mağazalardaki kampanyalar oldukça dikkat çekiyor. Detaylar yazımızda.

Sony PlayStation, yarıyıl tatiline özel olarak, 22 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasında sevilen PS4 oyunlarını karşımıza çıkardı. Bu kampanya tüm kullanıcıları sevindirecek gibi gözüküyor. PlayStation 4 Oyunlarına Tatil İndirimi!Sony Center, Teknosa, Overgame, Bimeks, Vatan, D&R ve Vatan mağazalarında belirttiğimiz tarihler arasında, en beğenien PlayStation 4 oyunları 69 TL ve 99 TL’lik indirimli fiyat etiketleriyle müşterilere sunulacak.Kampanya kapsamında yer alan oyunlar: Knack, Tearaway Unfolded, Infamous: Second Son, Killzone Shadow Fall, Driveclub, LittleBigPlanet 3 ve SingStar’ın fiyatları 69 TL’ye düştü.God of War III Remastered, Until Dawn, The Last of Us Remastered ve The Order: 1886 oyunlarının fiyatları da 99 TL’ye düşüyor.

Check Also

Vestel Venus Cep Telefonlarda Format Atma(Sıfırlama) RESİMLİ ANLATIM

Bu yazıda Vestel’in Venus modeli cep telefonu kullananlar için cihazı sıfırlayarak formatlamayı izah edeceğiz. Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 154 sorgu var.