Home / Mac İşletim Sistemi / Pokemon Artık Hayatımıza Giriyor

Pokemon Artık Hayatımıza Giriyor

90’lı yıllarda çocuk olanlar bilir; Ash, Misly, Brook ve pokemonları. Bir zamanların efsane çizgi filmi yakın bir zamanda akıllı telefonlarımıza geliyor.

Dağda, ovada veya yeşil bir alanda akıllı telefonunuz ile pokemon yakalamak istemez miydiniz? Yakaladığınız pokemonları geliştirip diğer rakiplerinizle de savaşabileceğiniz aynı zamanda takas edebileceğiniz bir uygulama 2016 yılında geliyor.

Pokemon’un ünlü “gotta catch ‘em all” müziği hala aklınızdan çıkmamışsa bu oyun sizi hayattan koparabilir. Pokemon Go olarak piyasaya sürülecek oyun şimdiden tanıtım çalışmalarına başladı. Gerek sosyal medyada gerekse Youtube’da bu tanıtım sadece birkaç günde milyonlarca kez izlendi.

Gerçek mekanlarda, gerçek sokaklarda cebinizde bir poketopuyla dolaşıyormuşsunuz hissini verecek bu uygulama şimdiden listelerde birinci sırayı alacak gibi görünüyor. Şu anda Play Store’da ve App Store’da birçok pokemon uygulaması bulunsa da hiçbiri gerçek tadı veremiyor.

Daha önce web üzerinde oynanılan Pokemon oyununun yapımına da yardım eden Junichi Masuda bu uygulamanın geliştirilmesinde de önemli rol oynuyor.

2016 yılında piyasaya sürülecek olan oyun ücretsiz olacak fakat oyun içi satın almalar mutlaka aktif olacaktır.

Pokemon Go Tanıtımı:

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir