Home / Yazılım / Promocode ile domain ve hosting kuponları kazanın

Promocode ile domain ve hosting kuponları kazanın

Web işleri ile uğraşanların en çok yapacağı satın alma domain ve hostingdir genellikle. Bu satın almalarda indirim ve kuponları kaçırmamak lazım. İşte bu tarz indirim kuponlarının paylaşan Promocode’u tanıtacağım sizlere.

Promocode ile domain ve hosting kuponları

Promocode.gen.tr sitesinde, hosting ve domain alışverişlerinizde kullanabilmeniz amacıyla birçok indirim kuponu paylaşılmaktadır. Siz de bu kuponları kullanarak satın almalarda indirim kazanabiliyorsunuz.Promocode ile domain ve hosting kuponlarıPromocode, indirim kuponlarını sadece Go Daddy için sağlıyor. Bildiğiniz üzere Go Daddy, 1997 yılından beri internet domain hizmeti vermekte olan bir firma. Promocode ise, Godaddy promo code gibi Go Daddy indirim kuponlarını paylaşıyor sizlerle.Godaddy promo code, Godaddy hosting promo code veya Godaddy promo codes şeklinde Google üzerinden arama ile birçok Go Daddy indirim kuponuna ulaşmak mümkün. Ancak Promocode’un sizler ile paylaştığı indirim kuponları şu şekilde:

.com uzantılı domain alımlarında $5 indirim veren kupon:

Host alımlarında ilk üç ay $1.99 dan host almayı sağlayan kupon:

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux Bilgisayardan Modem IP Öğrenme

Linux işletim sistemi kurulu bilgisayarımızdan modemimizin ip adresini öğrenmemiz mümkündür. Bu işlem için Linux komut …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir