Rapidshare Collector hesabı nasıl açılır

Rapidshare Premium hesabımı birden fazla kişi kullanıyorduk. Yeni kurallara göre bu yasakmış ve doğal olarak Premium hesabım engellendi. Bu kez, tekrar puan biriktirmek için Collector hesabı oluşturayım dedim. Ancak Collector hesabı nereden oluşturulduğunu bulamamıştım. Neyse ki farkına vardım sonra :)

Rapidshare Collector hesabı nasıl açılır

Rapidshare Collector hesabı oluşturabilmek için dosya yüklemeniz gerekiyor. Ve sonrasında kayıt formu görünüyor. İşte adımlar,

  1. http://rapidshare.com/ adresini ziyaret edin ve Gözat düğmesine basarak yüklemek istediğiniz herhangi bir dosyayı seçin. Ardından alttaki Upload resmine tıklayın.
  2. Yükleme sona erince alttaki gibi bir ekran sizleri karşılayacaktır.Rapidshare Collector hesabı nasıl açılırOradaki Create Collector’s Account başlığına tıklayın.
  3. Görüntülenecek formu doldurun. Username; kullanıcı adınız, E-mail address; e-posta adresiniz, Password; şifreniz, Re-enter password; şifrenizin tekrarı oluyor. Uygun şekilde doldurunca Create Collector’s Account düğmesine basın.
  4. Ardından, hesabınızın oluşturulduğuna dair bir uyarı penceresi sizi karşılayacaktır. Onaylayarak devam edebilir ve oturum açabilirsiniz.
  5. Direkt ise Collector’s Zone | Login adresinden oturum açabilirsiniz.

Check Also

Centos Başlangıçta Servisleri Çalıştırmayı Engelleme

Centos sunucumuzu başlattığımızda istediğimiz servislerin çalışmasını engelleyebilmemiz mümkündür. Bu işlem için kullanmamız gereken komut şu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

84