Red Ball 4 İnceleme

Her şeyden önce bu oyun beni bir nevi eski günlere götürdü çünkü çıkan ilk dokunmatik telefonların olmazsa olmaz uygumaları arasındaydı ve ben bu oyunu büyüklerin telefonundan oynamaya bayılırdım.Her neyse fazla duygusallaştık gelin biraz oyundan bahsediyim.

Aslına bakarsanız oyunun konusu klasik Red ball konusu kare kutular dünyayı sarıyor ve sizde dünyayı bu kutuları öldürerek kurtarıyorsunuz.Tabi işler bu kadar kolay olmuyor oyun aşırı bir şekilde dikkat ve beceri istiyor.Eğer beceriksiz ve sabırsızsanız oyunu boşuna indirmeyin.

Oyun Nasıl Oynanıyor ?

Aslına bakarsanız oyunun mekaniği çok kolay bir ileri bir geri bir de zıplama butonları var bu butonlarla topu yönlendiriyorsunuz.Ama gittiğiniz ve zıpladığınız yere dikkat etmelisiniz aksi takdirde ölebilirsiniz.Red Ball 4 İnceleme

Oyunun İçeriği

Oyun 4 ana bölümden oluşuyor tabi bu dört ana bölümün içinde 15  tane ara bölümler bulunuyor. Ara bölümlerden birini geçemezseniz diğer ana bölüme geçmeniz olanaksız.Tabi her ara bölümü altın veya gümüş seviyede geçmelisiniz ki diğer ana bölüme geçebilesiniz.

Demin bahsettiğim altın, gümüş, bronz seviyeler oyunda öldürdüğünüz canavarlara ve oyun esnasında topladığınız altınlara göre değişiyor.

Oyunda ki Engeller

Oyuna karşınıza çıkan engellerin hepsi birbirinden farklı bu yüzden oyundan sıkılmayacaksınız.Oyunda bir ana canavar harici tüm canavarlar birbirinden farklı.Buda sizin için iyi bir şey.

Oyunda her ana bölümün sonunda karşınıza boss çıkıyor her ana bölümün boss u birbirinden farklı ve ana bölümün özelliğine göre karşınıza boss çıkıyor.

Sonuç olarak bu oyunu bence oynamalısınız

Red Ball 4İndirQR-CodeRed Ball 4Developer: FDG Entertainment GmbH & Co.KGPrice: Free* Red Ball 4İndirQR-CodeRed Ball 4Developer: FDG Mobile Games GbRPrice: 2,69 TL

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

90