Home / Android / Redmi Note 2 Pro Ortaya Çıktı !

Redmi Note 2 Pro Ortaya Çıktı !

Redmi Note 2 Pro Ortaya Çıktı !

Çin’in iddialı markalarından biri olan Xiaomi, Redmi Note 2 modelinin üst modeli olan Redmi Note 2 Pro için hazırlanıyor, bu modelin metal kasası sızdırıldı.

Çin kökenli dev firma Xiaomi, gün geçtikçe daha iyi bir yere geliyor. Akıllı telefon pazarında oldukça iddialı cihazları bulunan firma şu sıralar Redmi Note 2 modelinin üst sürümü olan Redmi Note 2 Pro modeli üzerinde çaşılışıyor.

Redmi Note 2 Pro Ortaya Çıktı !
Yeni Modelde Metal Kasa Olacak !

Xiaomi’nin yeni telefonu Redmi Note 2 Pro modeline ait sızıntılara son ekleneninde cihazın kasası ortaya çıktı. Redmi Note 2 Pro modelinin kasasını oluşturacak olan metal kasa net olarak görünürken bu kasa bizlere cihaz hakkında bazı ipuçlarını da veriyor.Metal levha üzerinde dikkatimizi çeken ilk nokta çift yuvarlak olması, bu yuvarlakların birisinin kamera diğerinin ise parmak izi okuyucu sensörü olacağı oldukça belli oluyor.Bu iki yuvarlağın ortasında bulunan boşlukta ise LED flaş bulunacak.Ortaya çıkan görselin sol tarafında ise ses kontrol tuşları ve açma/kapama tuşu gözlerimizden kaçmıyor. Levhanın alt tarafında ise hoparlör delikleri yer alırken kasanın alt ve üst kısımlarında bırakılan boşluklara ise antenlerin yerleştireleceğini tahmin ediyoruz.

Redmi Note 2 Pro Teknik Detaylar

5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak olan, Redmi Note 2 Pro, Snapdragon 808 işlemci ile çalışacak gibi duruyor, bu işlemciye 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı eşlik edecek. Oldukça tatminkar özelliklere sahip olan bu modelin 158 dolar gibi uygun bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir