Home / Yazılım / Renault F1 ile İstanbul’da Yarışın

Renault F1 ile İstanbul’da Yarışın

Renault F1 tarafından hazırlanmış çok güzel bir flash f1 oyunu buldum. Flash diyorum çünkü flashla yapılmış oyun :) Ama gerçekten harika olmuş. Takvimdeki tüm ülkelerde yarışabiliyorsunuz yada şampiyona yapabiliyorsunuz. Benim tercihim İstanbul’da yarışmak oldu tabi. İstanbul’daki yarışa gidemeyince çok üzülmüştüm. Pisti bile bilmiyorum diyebilirim. İşte buradaki oyundan yolların şekil şemalini görmüş oldum.

Renault F1 ile İstanbul’da Yarışın

İlk buraya tıklayın, gelen ekrandaki “Play” düğmesine basın. Takvimden ülke seçmek için üstte yer alan “Play” düğmesine basın. Aşağıdaki ülke listesinden “Turkey” ı seçin. Sonrasında “Grand Prix” -> “Play” yolunu izleyin. Ekran gelecek sürücülerden istediğinizi seçin ve alttaki “ok” düğmesine basın. Ben Alonso ‘u seçtim :) Yeni açılacak ekrandan F1 aracınızın ayarlarını yapın ve yine “ok” düğmesine basın. Ve artık kapışın.renault F1 istanbulHerşey iyi hoşta, sayfa başlığında olan “Istambul” neresi onu anlamadım? Nedir İstanbul’un İngilizcesi mi? ?

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux DNS (Bind) Servisi Sorunu Çözme

Linux sunucunuzda bind (dns) servisinde sorunlar yaşıyorsanız bu servisi tekrar başlatmanız (resetlemeniz) sorununuzu büyük ihtimal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir