Renault F1 ile İstanbul'da Yarışın

Renault F1 tarafından hazırlanmış çok güzel bir flash f1 oyunu buldum. Flash diyorum çünkü flashla yapılmış oyun :) Ama gerçekten harika olmuş. Takvimdeki tüm ülkelerde yarışabiliyorsunuz yada şampiyona yapabiliyorsunuz. Benim tercihim İstanbul’da yarışmak oldu tabi. İstanbul’daki yarışa gidemeyince çok üzülmüştüm. Pisti bile bilmiyorum diyebilirim. İşte buradaki oyundan yolların şekil şemalini görmüş oldum.

Renault F1 ile İstanbul’da Yarışın

İlk buraya tıklayın, gelen ekrandaki “Play” düğmesine basın. Takvimden ülke seçmek için üstte yer alan “Play” düğmesine basın. Aşağıdaki ülke listesinden “Turkey” ı seçin. Sonrasında “Grand Prix” -> “Play” yolunu izleyin. Ekran gelecek sürücülerden istediğinizi seçin ve alttaki “ok” düğmesine basın. Ben Alonso ‘u seçtim :) Yeni açılacak ekrandan F1 aracınızın ayarlarını yapın ve yine “ok” düğmesine basın. Ve artık kapışın.renault F1 istanbulHerşey iyi hoşta, sayfa başlığında olan “Istambul” neresi onu anlamadım? Nedir İstanbul’un İngilizcesi mi? ?

Check Also

Centos Başlangıçta Servisleri Çalıştırmayı Engelleme

Centos sunucumuzu başlattığımızda istediğimiz servislerin çalışmasını engelleyebilmemiz mümkündür. Bu işlem için kullanmamız gereken komut şu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74