Samsung Android 6.0 Marshmallow

Android için en son çıkan Android 5 Lollipop sürümünden sonra yeni sürüm çalışmalarına başlandı. En son sürüm olan Android 6.0 Marshmallow sürümü, Samsung cihazlar için gelecek. Geldiği gibi beraberinde bir çok yeniliği getirecek olan Android 6.0 bakalım hangi samsung cihazlar için gelecekmiş.android-6-samsung Samsung, aşağıda ki listeye bakacak olursak kullanıcılarına olabildiğince güncellemeleri tam vermeye ve çoğu modeline vermeyi planlıyor gibi.

Android 6.0 Marshmallow Sürümü Hangi Samsung Cihazlara gelecek ?

Samsung Galaxy Alpha Samsung Galaxy S5 Samsung Galaxy S6 Edge+ Samsung Galaxy S6 Samsung Galaxy S6 Duos Samsung Galaxy A serisi ( net değil ) Samsung Galaxy Tab A ( net değil ) Samsung Galaxy S6 Edge Samsung Galaxy Note 4 Samsung Galaxy Note 4 Duos Samsung Galaxy Note Edge Samsung Galaxy Note 5Android 6.0 Marshmallow sürümü geldiğinde Samsung cihazlara bu sürümün nasıl yükleneceğinden bahsedeceğiz. Şimdilik esen kalın.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87