Samsung Ekran Kilidi Şifresi Unuttum Ne Yapmalıyım ?

Konu Başlıkları

Samsung ekran kilidi kırma yada ekran kilidi şifresi bulmak çok basit. Eğer ekran kilidin şifresini unuttuysanız sizlere vereceğimiz adımları uygulayabilirsiniz. Eski Samsung telefonumuzun şifresini aklımızda tutamamış olabiliriz yada yeni girdiğimiz bir şifre tam hafızaya kazınmadığı için aklımızdan çıkmış olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı eğer şifreyi bulmak zorundaysanız Samsung’un kendi sunduğu hizmet ile çözmeni çok kolay olacaktır.

1.Çözüm

1- Öncelikle şifreyi 3 kez yanlış giriyoruz ve aşağıda modeli mi unuttunuz diye bir seçenek çıkacaktır.2-Çıkan seçeneğe tıkladıktan sonra Samsung hesap bilgilerimiz ile giriş yapıyoruz.3-Giriş yaptıktan sonra şifrenizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ancak yine yeni bir şifre ise not etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

2. Çözüm

Bu çözüm ise artık en son başvuracağımız yöntemdir. Telefonumuza hard reset atmamız gerekiyor ve böylelikle telefonumuzun şifresi de kalkacak.1-Telefonumuzu kapatıyoruz.2-Ses açma +Home tuşu + Açma kapama tuşlarına aynı anda basarak telefonumuzu açıyoruz ve karşımıza “wipe data factory reset” seçeneği çıkacaktır. Buna tıklayıp telefonumuza hard reset atıyoruz.NOT: Bu en son seçenektir telefonunuzda eğer önemli şeyler varsa kayıp olabilir.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80