Samsung Galaxy A3 – A5- A7 Format atma

Samsung, Galaxy amiral gemisinde alışıla gelmiş harf isimlerinden farklı olarak A ismi ile modeller karşımıza çıkardı. Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy A5 ve Samsung Galaxy A7 isimleri ile karşımıza çıkan bu modellere nasıl format atılacağından bahsedeceğiz.NOT: Format atmadan önce tüm verilerinizi yedekleyin ve şarjınızın en az %60 olmasına dikkat ediniz.samsung-galaxySamsung Galaxy A3 Fabrika ayarları Telefon açıkken *2767*3855# tuşlarını tuşlarsanız telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürmüş olursunuz.

Samsung Galaxy A3 – A5 – A7 Format nasıl atılır

Öncelikle telefonunuzu kapatınız ve Ses açma + Home tuşlarına beraber basın ve basılı tutarken Güç (Power) tuşuna basınız.Samsung logosu görünene kadar basılı tutun ve logo göründüğü anda 3 tuşu da bırakın.Recovery ekranı gelecektir, bu ekran geldiğinde Ses kısma tuşunu kullanarak Wipe Data/Factory Reset seçeneğine geliniz. Bu seçeneğe geldiğinizde Güç (Power) tuşuna basınız. Gelen seçenekten YES seçeneğini seçip tekrar Güç(Power) tuşuna basınız.Gelen ekrandan Reboot System Now ı seçin ve Güç (Power) tuşu ile onaylayın.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

86