Samsung Galaxy On5 Tanıtıldı !

Samsung Galaxy On5 Tanıtıldı !

Samsung’un geçtiğimiz günlerde yanlışlıkla web sitesinde gösterdiği yeni giriş seviyesi telefonu tanıtıldı.

Samsung’un bir kaç gün önce Hindistan web sayfası üzerinden kazara yayınladığı Galaxy On5 modeli, dün resmen tanıtıldı. Samsung’un daha önce çıkardığı A serisine benzerliğiyle dikkat çeken yeni giriş seviyesi akıllı telefon, ince çerçeveleri ve deri görünümü verilmiş arka kapağıyla güzel bir tasarıma sahip.

Samsung Galaxy On5 Tanıtıldı !
Galaxy On5’in Teknik Detayları

Samsung dün resmen tanıttığı yeni nesil giriş seviyesi telefonu Galaxy On5, HD panele sahip 5 inç büyüklüğünde bir ekran ile geliyor, 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Exynos 3475 işlemcisini kullanan modelde grafik birimi olarak Mali-T720 tercih edilmiş.8 GB gibi artık ‘’komik’’ diye tabir ettiğimiz bir depolama alanı ile satışa çıkacak olan Samsung Galaxy On5, 8 megapiksellik bir arka ve 5 megapiksellik bir ön kameraya sahip. 1.5 GB RAM ile giriş seviyesinde yeterli olabilecek bir performans sergileyen On5, 2600 mAh bataryaya sahip. Android 5.1 Lollipop sistemi ile gelecek olan cihaz 149 gram ağırlığında ve 8.5mm kalınlığında, cihazın fiyatı konusunda şuan bir bilgi maalesef bulunmuyor.

Check Also

Vestel Venus Cep Telefonlarda Format Atma(Sıfırlama) RESİMLİ ANLATIM

Bu yazıda Vestel’in Venus modeli cep telefonu kullananlar için cihazı sıfırlayarak formatlamayı izah edeceğiz. Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 156 sorgu var.