Samsung Galaxy S5 Marshmallow Nasıl Rootlanır?

Android 6.0.1 Marshmallow yüklü Samsung Galaxy S5 cihazınızı rootlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu konumuz size göre.Android KitKat ve Lollipop’tan sonra Marshmallow ile son güncellemesini alan Samsung Galaxy S5 cihazınızı rootlamak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli. Root hakkında bilgi almak ve rootun yararlarını öğrenmek istiyorsanız sizin için böyle bir yazımız mevcut.İşlemleri uygulamadan önce okumanızı istediğimiz önemli bilgiler bulunmaktadır. Lütfen burada yer alan bilgileri inceleyiniz ve onaylıyorsanız devam ediniz.

  1. Buradan SuperSU.zip dosyasını indirin ve cihaz hafızasına kopyalayın.
  2. Buradan cihazınıza özgü custom recovery (TWRP önerilir) indirin ve cihazınıza Odin programı ile yükleyin. Cihazınıza custom recovery kurmak için bu konumuzda Yapılacaklar bölümünden yardım alabilirsiniz.
  3. Cihazınızı kapatın ve Recovery Mode ile başlatın. Cihaz hafızasına atmış olduğunuz dosyayı Recovery Mode ile yükleyin. TWRP kullanımı için bu konumuzdan yardım alabilirsiniz.

Android 6.0.1 Marshmallow yüklü Samsung Galaxy S5 cihazınızı başarılı bir şekilde rootladınız mı?

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87