Samsung, Galaxy Xcover 2'yi duyurdu.

Bugün yapılan açıklama ile Galaxy Xcover 2 resmileşti. İlk çıkan modelle aynı olarak su geçirmeme ve toza karşı dayanıklı olmasıyla dikkat çeken orta seviye akıllı telefonu kısaca tanıtalım.

Samsung Galaxy Xcover 2 işlemci olarak 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci sunuyor. RAM tarafında 1 GB tercih edilmiş ve 4 GB da dahili hafıza bulunuyor. MicroSD kart ile hafızanın artırılabileceğini belirtelim. Ekran 4″ boyutunda ve 800×480 çözünürlük sunuyor. Arka tarafta bulunan kamera 5 MP çekim yapabilirken ön taraftaki kamera VGA çözünürlükte çekim yapabiliyor. İşletim sistemi olarak Android’in 4.1 sürümü olan Jelly Bean kullanan telefon bu yönden de kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi.

Yapılan açıklamada herhangi bir çıkış tarihi veya fiyat belirtilmemiş ancak önümüzdeki günlerde bu konular da detaylanacaktır. Sizi Xcover 2’nin görselleriyle baş başa bırakalım.

Samsung Galaxy Xcover 2'yi duyurdusamsung galaxy xcover 2 yi duyurdu 3Samsung Galaxy Xcover 2'yi duyurduSamsung Galaxy Xcover 2'yi duyurduSamsung Galaxy Xcover 2'yi duyurduSamsung Galaxy Xcover 2'yi duyurdu

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

85