Samsung Google Chrome Geçmişi Silme

Android işletim sistemi ile çalışan Samsung akıllı telefonlarda ve tabletlerde genellikle Google Chrome tarayıcısı tercih ediliyor. İnternet kullanımında tercih edilen Google Chrome tarayıcısı kullanıcılara güzel bir deneyim yaşattığı için tercih edilen tarayıcılar arasında. Chrome tarayıcısının çok kullanılması ile birlikte telefonun belleğinde kayıt edilen çerezler birikiyor. Bu girdiğiniz sayfalar , şifreler ve diğer içerikleri oluşturuyor. Başlangıç aşamasında kullanımda hız sağlamak için elverişli olan bu çerezler bir süre sonra sorun oluşturabiliyor. Samsung arama geçmişi silme işlemi birlikte bu tarz sorunlardan kurtulup telefonu hızlandırmamız bizim elimizde. Eğer uzun süre geçmişi silme işlemini yapmadı iseniz ara ara bunu yapmanızı öneririz. Şimdi konunun detayları bir bakalım.

Samsung Chrome Arama Geçmişi Nasıl Silinir ?

1- Öncelikle Google Chrome tarayıcısını açıyoruz.2- Açtıktan sonra sağ üst köşedeki menü ikonuna tıklıyoruz.3- Geçmiş menüsüne tıklıyoruz.4- Tarama verilerini temizle diyoruz.5- Karşımıza çıkan ekranda uygun olan seçenekleri işaretleyip sil seçeneğini işaretliyoruz.Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra silmek istediğiniz veriler silinecektir. Hemen hemen hepsini temizlemeniz sizler için daha faydalı olacaktır. Ara ara bu işlemi uygularsanız en azından hızlı bir internet kullanımı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80