Samsung S4 Geç Şarj Olma Sorunu

Bu akıllı telefonlar hayatımıza girdi gireli günümüzün belli bir kısmı onları şarj etmekle geçiyor. Eğer ki mobil verinizi sürekli açık tutuyorsanız gittiğiniz her mekanda priz arama sorunsalı aldı başını gidiyor. Tabi bu kadar fazla şarj olmaya ne telefon bataryaları ne de Şarj aletleri dayanabiliyor. Belirli bir süre sonrada telefonum geç şarj oluyor sorunları baş göstermeye başlıyor.

Geç Şarj Olmanın Sebepleri Nelerdir?

1-Bataryanız yada Şarj aletiniz orjinal değil.

2-Bataryanız yada şarj aletiniz arızalı.

3-Cihazınızı şarj ettiğiniz prize gelen şebeke akımı dengesiz.

Satın Alacağım Şarj Aletinin Orjinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Öncelikle satın aldığınız  yerin güvenilir bir yer olması gerekiyor. Bazı mağazalarda orjinal Samsung şarj aleti diye fahiş fiyattan sattıkları ürünlerin aslında 10 liralık çin mallarından hiçbir farkının olmadığını unutmayın. Kesinlikle güvendiğiniz mağazalardan yada sitelerden satın alın.

Ben size yardımcı olması açısından Samsung orjinal şarj cihazı kutusunun görsellerini aşağıda paylaşıyorum. Şu anda ülkemizde 10 Watt bir Samsung şarj cihazının liste fiyatı 59-69 tl bandında.

Ayrıca İnceleyin

akiili_telefonlar-696x392

Akıllı Telefonun Pil Ömrü Nasıl Arttırılabilir?

Teknolojinin en çok kullanılan araçları bildiğiniz gibi herkesin kullandığı akıllı telefonlar ve tabletler diyebiliriz. İnternet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 141 sorgu var.