Scorp Takipçi Kasma Hilesi Nasıl Yapılır ?

Scorp uygulaması son zamanlarda popülerleşmeye başlayan uygulamalardan bir tanesi ve android cihazlar için video ekleme özelliği de geldi. Bu saatten sonra popülerliğinin daha da artacağını düşünüyoruz. Gayet güzel düşünülüp yapılmış olan bu sosyal paylaşım uygulaması üniversite öğrencileri tarafından yapılmış bir uygulama. Yine diğer bazı sosyal paylaşım platformları gibi takipçi sistemi ile oluşturulmuş bir sistemi var. Scorp takipçi kasma nasıl olur merak ediyorsanız sizlere bu konumuzda tüyolar vereceğiz. 

Scorp Takipçi Kasma Hilesi Nasıl Yapılır ?

Aşağıdan yorum yaparak scorp profillerinizi paylaşabilirsiniz. Böylelikle birbirinizi takip ederek takipçi sayısını arttırmanız mümkün.Scorp takipçi arttırma istiyorsanız yapmanız gereken öncelikle scorp uygulamasını aktif bir şekilde kullanmak ve kullanıcı bilgilerini düzenlemek. Bu konumuzda profil resmi hakkında yardım alabilirsiniz.Diğer sosyal paylaşım platformlarında ve facebook’ta scorp profilinizi paylaşabilirsiniz.Videoları çekerken marjinal şeyler düşünün ve basit videolar olmasın. Kişilerin ilgilerini çekebilecek videolar sayesinde takipçi arttırabilirsiniz.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

One comment

  1. serdarsb
    serdar biyik takipci 🙂 ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87