Home / Android / Skype Mobile Güncellendi

Skype Mobile Güncellendi

Ücretsiz olarak kullanılabilen anlık mesajlaşma,görüntülü görüşme ve sesli aramamıza imkan tanıyan Skype’ın Android uygulaması güncellendi.Bildiğiniz gibi daha büyük bir değişime giden firma ilk olarak Msn ismini tarihe gömerek büyük bir değişime ile sadece Skype olarak kullanacağınız açıklamıştı.

Özellikle mobil cihazların gelişmesiyle birlikte ücretsiz görüşme ve mesajlaşma imkanın ön plana çıktığı günlerde Skype ilede bu işlemi yapmanız mümkün.Geçtiğimiz günlerde de Android işletim sistemleri için yeni bir güncelleme ile kullanıcıların karşısına çıkan uygulama yeni bir özelliğide devreye soktu. Skype 5.5 sürümü ile gelen en güzel özelliklerden birisi ise uygulamadan çıktıktan sonra tekrar giriş yapmak istendiğinde kullanıcıların şifre bilgilerini yeniden girme zorunluluğunu ortadan kaldırılması. Tabii şifrenin Skype tarafından hatırlanması kullanıcının elinde. Bu özelliği daha sonra Gizlilik bölümünden değiştirmek mümkün olduğunu da hatırlatalım.Güncelleme ile gelen diğer bir özellik ise sohbet bölümünden web bağlantısı paylaşıldığında artık o sitenin önizlemesini görebileceksiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Gmail’de e-postalar nasıl engellenir

Gmail’de mail engelleme özelliği ile, bir gönderici tarafından yapılan gönderileri kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Göndereni engelle özelliği, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir