Snapchat Şifremi Unuttum – Snapchat Şifre Değiştirme

Snapchat uygulamasında şifrenizi unuttuysanız ve tekrardan şifrenizi yenilemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Snapchat uygulamasının yeni güncellemesi ile birlikte Profil kısmına girdiğimizde şifreniz konusunda ve e-posta konusunda uyarı alabilirsiniz. Özelliklerin tamamını aktif etmek için Snapchat şifrenizi de onaylamanız istenecektir. Bu gibi durumlarda eğer şifrenizi değiştirmek istiyorsanız sizler için resimli anlatımını yaptık. 

Snapchat Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm

1-Öncelikle Snapchat uygulamasına giriyoruz ve açılış ekranının orta üst kısmında yer alan Snapchat logosuna tıklayıp Profil kısmına giriyoruz.2-Profil kısmına girdikten sonra sağ üstte yer alan ayarlar kısmına tıklıyoruz.IMG_3009 3-Ayarlar kısmına girdikten sonra Şifre kısmını göreceksiniz. Şifreye tıklıyoruz.IMG_3010 4-Şifreye tıkladıktan sonra aşağıda Şifremi Unuttum yazısını göreceksiniz. Şifremi unuttum kısmını tıklıyoruz.IMG_30115-Şifremi unuttun kısmına tıkladıktan sonra onaylı olan E-posta adresimizi yazıyoruz. Snapchat’e hangi e-posta ile kayıt olduğunuzu ayarlar kısmında ki menüden görebilirsiniz.IMG_3013Email yazıp gönder butonuna bastıktan sonra mail adresimize şifre yenilemek için gerekli bilgiler gelecektir.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

106