Snapchat’e Rakip Viber’dan Geldi: Wink!

Snapchat’e Rakip Viber’dan Geldi Wink!.

Mobil veri üzerinden sesli konuşma uygulamarının liderlerinden biri olan Viber, Snapchat’e rakip olarak gösterebileceğimiz bir uygulama çıkardı. Wink hakkında detaylar yazımızda yer alıyor.

Snapchat’in görkemli yükselişi ilk olarak her alanda lider olmak isteyen Facebook’un ilgisini çekmiş ancak Snapchat, Facebook tarafından satın alınamamıştı. Bunun ardından Facebook Slingshot uygulaması ile Snapchat’e rakip olmak istemiş ancak bu girişimde de başarısız olmuştu. Bu başarısızlığın ardından Slingshot ve diğer Creative Labs uygulamalarının yayını kaldırılmıştı. Snapchat’e Rakip Viber’dan Geldi Wink!.Sektörünün lideri olarak bulunan Snapchat’e bir rakip de Viber tarafından geldi. Sesli görüşme yapma uygulamalarının başında gelenlerden olan Viber, Android ve iOS platformanlarına Viber Wink uygulamasını çıkardı. Viber Wink sayesinde arkadaş listenizde bulunanlara tek sefer görüntülenebilen görüntülü mesajlar iletebiliyorsunuz.Fotoğraf ve video gönderme imkanın yanında mesajlaşma imkanı da sunan Viber Wink’in kullanabilmek için Viber’ın ana uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

83