Home / Android / Sony Xperia Z1 Mini’ye ait yeni fotoğraflar sızdı.

Sony Xperia Z1 Mini’ye ait yeni fotoğraflar sızdı.

Kısa bir zaman önce Sony Xperia Z1 Mini’ye ait broşür internete sızmıştı. Xperia Z1 Mini’nin teknik özelliklerinin yer aldığı broşürden sonra şimdi de Xperia Z1 Mini’nin çeşitli fotoğraflarının yer aldığı başka bir broşür ortaya çıktı.

Broşürde yer alan bilgilere göre Xperia Z1 Mini’nin Z1 ile birçok ortak noktası olacak. Snapdragon 800 (2.2 GHZ) dört çekirdekli işlemci, 2 GB RAM, Adreno 330 GPU, 32 GB dahili hafıza bunlardan birkaçı. Yeni sızıntıya göre Mini’de microSD kart girişi de bulunacak.

Z1 ve Z1 Mini arasındaki en önemli fark ise ekran. Z1 Mini’de tabii ki de daha küçük ekran bulunuyor ve çözünürlüğü daha düşük. Z1 Mini’de 4.3″ boyutunda 720p ekran bulunması bekleniyor. Batarya olarak da 2300 mAh kullanılacağı tahmin ediliyor. Z1 Mini’nin kalınlığının da 9.4 mm olacağı söyleniyor.

Sony Xperia Z1 Mini'ye ait yeni fotoğraflar sızdı

Ayrıca broşürde yer alan görsellere göre Xperia Z1 en az 4 farklı renkte satışa sunulacak: Siyah, beyaz, kırmızı ve sarı. Sony’nin Z1 Mini’yi 10 Ekim’de resmi olarak lanse etmesi bekleniyor.

Sony Xperia Z1 Mini'ye ait yeni fotoğraflar sızdı

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir