Sony Xperia Z4 Tablet Ultra Özellikleri Sızdı

Akıllı cihaz üreticileri büyük tabletler konusunda gerçekleşen gelişmelerin farkında olacaklar ki her geçen gün daha geniş ekranlı ve daha ince tabletler yapmaya çalışıyorlar.Sony de bunlardan biri. Ekim ayında çıkan bir haberde Sony’nin daha büyük bir tabletle kullanıcıların karşısına çıkabileceği söylenmişti. Bugün bu haberin doğrulandığını gördük. 12.9 inç ekranlı tablet 2015 yılında bizlerle olacak. Üstelik bu tablet tıpkı 12.2 inç Samsung Galaxy NotePRO gibi bir de kalem taşıyacak.Sony-Xperia-Z4-Tablet-Ultra-Padnews yeni Sony Xperia Z4 Tablet Ultra’nın özelliklerini açıkladı.

Sony Xperia Z4 Tablet Ultra Özellikleri:

12.9-inch LED ekran (3840 x 2400 piksel çözünürlük)2.8GHz Snapdragon 810 yonga seti6GB RAM64GB dâhili depolama alanı8MP kamera (4K ve 30fps video kaydedebilme)HDMI çıkışı (TV’ye görüntü aktarımı)12,100mAh bataryaAndroid 5.0 LollipopSony-Xperia-Z4-Tablet-Ultra ic gorselBatarya konusunda okuduğunuz bilgiler doğrudur. Yani bu tablet tam 12,100mAh batarya ile gelecek. Kocaman bir batarya bulunduracak yani. Dolayısıyla sürekli şarj etme ihtiyacı duymayacaksınız. Bunu Sony’nin tableti tanıttığı sırada doğrulayacağız.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

85