Sony'den Cyber-Shot kameralı telefon gelebilir.

Sony’nin bir zamanlar Sony Ericsson markası adı altında satışa sunduğu Cyber-shot serisi telefonlar özellikle kamera performansı ile oldukça yüksek ilgi görmüştü. Öyle görünüyor ki Sony, bu kamera performansını Android platformuna taşımaya hazırlanıyor.

Geçenlerde sızdırılan bilgilere göre Sony, “Togari” ve “Honami” kod adında iki telefon hazırlıyor. Togari’nin 6,44″ boyutunda ve 1080p çözünürlükte oldukça yüksek bir ekranla gelmesi bekleniyor. Ancak bize göre daha büyük merak uyandıran telefon “Honami” kod adıyla gelecek olan.

“Honami” adlı telefonun 16MP ya da 20MP CMOS sensöre sahip olması bekleniyor. VR-Zone’dan sızan bilgilere göre ayrıca 1/1,6″ Exmor RS sensör Sony G Lens ile birlikte kullanılacak. Xenon Flash ya da çift LED flash yer alması beklenen telefonda ufak bir ihtimal de olsa plazma flash yer alabilir.

Sensör olarak Android’in en iyisi olacak telefon Galaxy Camera’dan bile daha büyük sensöre sahipken PureView 808’in gerisinde kalıyor.

Sony'den Cyber-Shot kameralı telefon gelebilir.

Sizce Sony böyle bir telefon üzerinde çalışıyor mudur?

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

98