Home / Android / Spider Square İnceleme

Spider Square İnceleme

Bu oyunun yaratıcılığını BoomBit Games üsteniyor.Oyunun fikrini güzel buldum ve bu tip oyunların da telefon sahipleri tarafında sevildiğini bilen yapımcılar sürekli görüntü kalitesinden çok sürükleme özelliği önde oyunlar çıkarıyorlar.

Oyunun mantığı aslında çok basit bir  kare kutu halatıyla engelleri aşıyor.Şu an içinizden eminim bu oyun oynanmaya deymez diye düşünüyorsunuz ama Ön yargılarınızdan arınmanızı tevsiye ederim size.

Oyunun kontrolleri çok basit telefonuzun ekranına bir kez dokunduğunuzda square halatı atıyor ve parmağınızı ekranda tuttuğunuz sürece halatta duvarda kalıyor.Ama parmağınızı ne kadar uzun süre halatta bırakırsanız square yükselir ve sonunda engellerin birine çarparsınız.Aslında oyun kontrollerini anlatmak saçma çünkü kontrolü bir fonksiyonu var bunu da en iyi oyunu oynayarak anlayabilir

Eğer facebook hesabınız varsa oyuna facebook hesabınızla bağlanın böylelikle arkadaşlarınızla oyunu oynayıp onlarla yarışabilirsiniz.Her oyunu bu daha eğlenceli kılar.

Oyunda ilerlerken elmas topluyorsunuz ve bu elmasları oyunda karakter almak için kullanıyorsunuz.Oyunda bir sürü farklı karakter sizi bekliyor ve her biriyle oynamanın zevki bir başka.

Spider Square İnceleme

 

Bence oyun fikri güzel ama benim fikrimce oyunu yapan kişilerin haritayı rastgele düzenlemeleri gerekirdi.

Spider SquareİndirQR-CodeSpider SquareDeveloper: BoomBit GamesPrice: Free*

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Bimcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width Bimcell Ödemeli AramaBir Bimcell hattınız varsa, Bimcell Ödemeli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir