Swarm Mesaj Silme

swarm-mesaj-silmeAndroid ve iPhone telefonlarda Swarm mesajları nasıl silinir diye bir soru aldık ziyaretçilerimizden. Swarm üzerinden yer bildirimleri yapan kullanıcılar, yeni yerler keşfetmek amacı ile arkadaşlar ediniyorlar. Android ve iPhone cihazlarda oldukça kullanıcısı olan bu uygulamada arkadaşlarımız ile olan mesajları silebiliyorduk ancak Swarm 2015 yılında yaptığı son güncelleme ile mesajları silinemez hale getirdi. Swarm mesajları silemiyorum, nasıl silerim diye düşünen kullanıcılar için bir kaç öneri sunacağız.

Swarm Mesajları nasıl silinir ?

Öncelikle mesajlaştığınız kişiyi arkadaşlıktan çıkarınız.Arkadaşlıktan çıkardıktan sonra tekrar ekleyiniz. Eğer tekrar kabul ederse o kişiyle olan mesajlaşmalarınız silinmiş olacaktır.ÖNEMLİ NOT: Mesajlarınız 7 gün içerisinde otomatikmen hesabınızdan silinmekte. Son mesajınızın üzerinden 7 gün geçtiği taktirde bu mesaj Swarm hesabınızdan siliniyor. Bunu yeni keşfettim : )Gruplarda yer alan mesajlaşmalarınız var ise gruptan ayrıl diyerek grup mesajlarının silinmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 137 sorgu var.