Swarm şifremi unuttum / Swarm Şifre Değiştirme

 swarmSwarm şifremi unuttum diye arama yapan kullanıcılar için Swarm Şifre nasıl değiştirilir adlı sayfamızı oluşturduk. Swarm şifre değiştirme sayfamızda anlatacaklarımız ile parolanınızı kısa bir süre içerisinde değiştirebileceksiniz.Swarm Android uygulaması ile gittiğiniz mekanları uygulamaları içerisinde arkadaşlarınız ile yer bildirimi yaparak paylaşabilirsiniz. Bu bildirimleri paylaşırken arkadaşlarınız ile yakın olduğunuz mekanlarda görüşebilir ve ortak yer bildirimi yapabilirsiniz.

Swarm Şifre Sıfırlama

Buraya tıklayarak Swarm foursquare sayfasına gidiniz. Burada karşınıza iki seçenek çıkacak.Swarm hesabınızı eposta yada telefon numarası ile oluşturabilirsiniz. Hangisi ile oluşturduysanız ona tıklayın ve devam edin.Eposta adresinizi yazdıktan sonra email adresinize gelen link aracılığı ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. Mail gelmedi ise Spam Junk klasörüne bakınız.Telefon numarası ile şifre değiştirme yaparken kayıt olurken yazdığınız numara olmasına dikkat ediniz.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 135 sorgu var.