Swarm'da Konum Açma (iOS 9 İçin)

iPhone , iPad kullanıcıları iOS 9 güncellemesinden sonra gelen uyarılardan konumu açma kısmını kabul etmezse bir çok uygulama kullanımı zorlaşıyor. Örnek vermek gerekirse eğer bir Swarm kullanıcısı iseniz ve bu özelliği kapadı iseniz herhangi bir şekilde yer bildirimi check-in yapamazsınız. Yada facebook , instagram gibi platformlarda fotoğraf falan eklediğinizde yine konumuzu bildiremezsiniz. Bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için iPhone konum açma işlemini yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki adımları kullanarak çok kolay bir şekilde tüm uygulamalar , özellikle swarm konum açma için bunu kullanabilirsiniz.

iOS 9 Konum Açma Nasıl Yapılır ?

1- Öncelikle Ayarlar – Gizlilik kısmına giriyoruz.swarm konum açma2- Ardından konum servislerini göreceksiniz tıklıyoruz.swarm konum nasıl açılır3-Kapalı kısmına basıp açık hale getiriyoruz ve işlem tamamdır.iphone konum açmaBu işlemi yaptıktan sonra tek tek uygulamalar içinde ayarları değiştirebilirsiniz. İsterseniz bazı uygulamalar için konum servisini kapalı hale getirmeniz mümkün.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

100