Temple Run 2 Android için indirilmeye hazır!

Mobil oyun klasikleri arasında yer alan Temple Run’ın 2. oyunu Temple Run 2 geçen hafta iOS kullanıcılarına sunulmuştu. Sevilen oyun Temple Run 2, artık Android kullanıcıları için de indirilmeye hazır durumda!

Temple Run oyununu bilmeyen pek yoktur ancak yine de kısaca anlatalım. Oyunda sizi kovalamakta olan maymunlardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Kaçışta sağa/sola dönüşler zıplayıp, aşağıya eğilme gibi kontroller bulunuyor. Oyun esnasında karşınıza çeşitli bonuslar çıkıyor. Bu bonuslardan bazıları aşırı hızlanma, görünmezlik(dokunulmazlık), puanları mıknatısla çekme yeteneği. Oyunda ilerleyip en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz.

Bir önceki oyuna göre grafiksel ve oynanış olarak geliştirmelerin gerçekleştiğini belirtelim. Artık bizi yenilenmiş olan doğada daha büyük maymunlar kovalıyor. Ayrıca önceki oyundan farklı olarak iplere tutunup ilerleme ve vagon üzerinde ilerleme gibi yeni özellikler bulunuyor.

Yeni Temple Run oyununun tanıtım videosu:

Temple Run 2’yi ücretsiz olarak Google Play‘den indirebilirsiniz.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 131 sorgu var.