This War of Mine Android Çıkış Tarihi

Konusu ile oyuncuları bir hayli şaşırtan oyun-This War of Mine- Android platformu için geldi gelecek.Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan oyunun mobil platformlar için harekete geçmesi akıllıca bir girişim olduğunu belirtip nedir bu This War of Mine ona geçelim.

This War of Mine,savaşın ardında kalanları bizlere gösteren ve bundan ders çıkartmamızı isteyen bizlere iyi bir anafikir vermeyi amaçlayan nadir oyunlardan biridir.Savaşın sonrasında kalan malzemelerle doğru hamleleri birleştirerek bu dağınıklığın içinde hayatı düzenlemeye çalışıyorsunuz.Yapı olarak 2 boyutlu olarak nitelendirebileceğimiz This War of Mine’ın içerisinde de savaşlara olan öfke ve kin çokça vurgulanmıştır.Oyunun yapımcısı olan 11 Bit Studios aynı zamanda kazanılan paranın %15’ini  Savaş Çocukları Vakfına bağışlayacağını belirtmiş ve çoktan PC sürümünde elde ettiği gelirlerle 350 savaş mağduru çocuğa yardım götürmüştür.

Oyun hakkında bilgi vermiş olduğuma göre This War of Mine’ın android için çıkış tarihine değinebiliriz.Oyunun android sürümünün bu ay içerisinde,Temmuz, ayınca çıkması planlanıyor.

This War of MineİndirQR-CodeThis War of MineDeveloper: 11 bit studiosPrice: 18,99 €

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

89