Ttnet Kitap Şifresi Nasıl Değiştirilir

Kitap okumanın yaşı olmadığını ve herkesin kitap okuması gerektiğini bilmeliyiz.Ttnet ise bu konuda biraz farklı bir adı atarak işleri değiştirdi.Ttnet aboneleri için açtığı ve uygun fiyatta,indirimli ve taksit imkanı sunarak TTnet Kitap sitesini açtı.Ttnet kitap üzerinden istediğiniz kitabı bulabilir,isterseniz E-Kitap olarak isterseniz ödeme şekilleri arasında fatura üzerine yansıtma seçeneği ile satın alabiliyorsunuz.Uygun fiyatta bulunan birçok kitap ve aynı zamanda ücretsiz kitaplarda bulunuyor.Peki Ttnet Kitap kullanıyorsanız ve eski şifresinizi değiştirmek istiyorsunuz ve bu şifre değiştirme işlemini nasıl yapabilirsiniz onu görelim.

1-İlk olarak TTnet kirap üzerinden profiliniz bilgilerine giriş yapınız.Karşınıza gelen pencereden Şifre Değiştirme bölümüne giriş yapınız.

ttnet-sifre-sifre-degistirme-1

2-Son olarak ise eski şifrenizi yazınız ve yeni şifrenizi belirleyiniz.Kaydet dedikten sonra ise artık yeni şifreniz geçerli olacaktır..
ttnet-sifre-degistirme-2

Eğer tekrar şifre değiştirme işlemi yapmak istiyorsanız.Aynı yolları izleyerek Ttnet Kitap şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 141 sorgu var.