Cuma , Temmuz 28 2017

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri


Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri

 Ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri yakından takip ediliyor. Televizyonda pürüzsüz ciltleri, bakımlı saçları ile parlayan yıldızların cilt bakımı için kullandığı ürünler ve yöntemler bu nedenle yakın takibe alınıyor. Sizler için ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünlerini araştırdık ve oldukça yararlı bilgilere ulaştık. 

Ünlülerin Bakım Ürünleri

 

Peptique 4 Peptide İçeren Anti-Aging Krem

 Sarah Jessica Parker tarafından tercih edilen krem cildiniz üzerinde mükemmel etkiler bırakıyor. Üzüm çekirdeği, jojoba yağı ve avokado içeriği ile cildin yaşlanmasını geciktiren krem, kolojen üretimini artırarak gerekli vitaminlerin cildin alt tabakasına kadar etki etmesini sağlar. Güçlü anti-aging etkili krem cildinizin elastikiyetini arttıracak ve daha pürüzsüz olmasını sağlayacaktır. 

Adonia Organics Cilt Bakım Ürünleri

 Paris Hilton ve Victoria Beckham gibi isimlerin kullandığı Adonia Organics ürünleri göz altı torbalarından kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor. Bitkisel içerikli ürünler düzenli kullanıldığınca cildinizi besleyerek daha genç görünmenizi sağlıyor. Kırışıklıkları giderme konusunda Athena 7 Mınute Lıft krem ve Adonia Stemutone Body Serum oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyuyor.
 

Kinerase Anemon Çiçeği Kremi

 Jenifer Aniston ve Bradd Pitt’in tercihi krem cilt üzerinde oldukça etkili iyileştirmeler sağlıyor. Botoks etkili olan krem aynı zamanda güçlü bir nemlendiricidir. Güneş lekelerini gidermede etkili olan krem ciltte bulunan kırışıklıkları da tamir ediyor. Sivilceli cilde sahip kişiler tarafından da tercih edilen krem, cildi hassas olan kişilerce de kullanılabiliyor. Jenifer Aniston ve Bradd Pitt’in kullandığı anemon çiçeği kremi Jenifer Aniston ve Bradd Pitt’in kullandığı anemon çiçeği kremi Paris Hilton, Victoria Beckham Gibi ünlülerin kremi Paris Hilton, Victoria Beckham Gibi ünlülerin kremi Sarah Jessica Parker’ın kullandığı krem Ünlü Yıldız Sarah Jessica Parker’ın kullandığı krem

Palmer’s Cocoa Butter Formula

 Jennifer Lopez tarafından kullanılan cilt bakım ürünü, içeriğindeki kakao yağı ve e vitamini sayesinde cildiniz üzerinde onarıcı etkiler bırakıyor. Çatlakları tamir eden ve çizikleri gideren krem, hamilelik sonrası oluşan izler üzerinde de son derece etkili sonuçlar gösteriyor. 

Jurlique Purely Age- Defying Age Krem

 Scarlett Johansson’un gözdesi krem cildiniz için güçlü bir nemlendiricidir. Cildinizi yumuşatarak ipeksi bir görünüm kazandıran krem 15 faktör güneş koruma özelliğine de sahip. 

Creme De La Mer Krem

 Ünlü yıldız Liv Tyler’ın kullandığı cilt bakım ürünü, genişlemiş gözenekleri mucizevi bir şekilde kapatır ve aynı zamanda anti-aging içerikli bir üründür. Cildi korurken kırışıklıklarında azalmasına olanak tanıyor. Uzun süre kullanımlarda ise cildiniz günden güne değişerek sizi şaşırtan etkiler bırakıyor. 

Lifecell Cilt Bakım Kremi

 Cilt üzerinde botoks etkisi bırakan krem bir çok ünlü tarafından tercih ediliyor. Cilde uygulandığında çok kısa süre içinde kırışıklıklar üzerinde etkisi gözlenen krem göz altı morlukları, cilt lekeleri ve sarkmış deri üzerinde de etkilidir. #gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ Ünlülerin Botoks etkisi yapan kremi Ünlülerin Botoks etkisi yapan kremi Ünlü yıldız Liv Tylerın kullancığı cilt bakım ürünü. Ünlü yıldız Liv Tylerın kullancığı cilt bakım ürünü. Scarlett Johansson’un Kullandığı cilt bakım ürünü Scarlett Johansson’un Kullandığı cilt bakım ürünü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir