Home / Yazılım / vCard dönüştürme için ücretsiz bir çözüm: XLS, DOC Dönüştürme

vCard dönüştürme için ücretsiz bir çözüm: XLS, DOC Dönüştürme

vCard dönüştürme işlemi size zor geliyor olabilir ve vCard dosyalarını biliyorsunuz. Yani elektronik kartvizit anlamına geliyor vCard’lar. Şu an kullanmakta olduğunuz birçok akıllı telefon modeli, rehberindeki kişileri tek bir vCard formatına dönüştürebiliyor. Ancak .vcf uzantısında olan bu dosyalar üzerinde işlem yapmak için excel, word v.b. dönüşümü isteyebilirsiniz.

vCard dönüştürme için ücretsiz bir çözüm

Oluşturduğunuz vCard dosyaları içerisinde yer alan yüzlerce kişi listesini excel formatında görüntülemek isteyebilirsiniz. Bu amaçla ABC Amber vCard Converter yazılımı fazlasıyla işinizi görecektir.vCard dönüştürme için ücretsiz bir çözümABC Amber vCard Converter yazılımı ile vCard dosyalarınızı rahatlıkla birçok farklı formata dönüştürebiliyorsunuz. Peki nedir bu dosya formatları? Sırasıyla: PDF, CHM, HTML, RTF, HLP, TXT, MS WORD, DBF, CSV, XLS, XML, MDB, TIFF, DCX, WORDPERFECT 6-12, HJT, KNT, MS OUTLOOK, CLIPBOARD.

ABC Amber vCard Converter İndir

Yazılımın kullanılması çok basit. O yüzden ayrıca anlatmayacağım.ABC Amber vCard Converter İndir

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux Bilgisayardan Modem IP Öğrenme

Linux işletim sistemi kurulu bilgisayarımızdan modemimizin ip adresini öğrenmemiz mümkündür. Bu işlem için Linux komut …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir