Vodafone Bedava Facebook paketi (2015-2016)

vodafone-ucretsiz-facebook-paketiVodafone 2016 yılı için emin adımlar atmaya başladı. Gün içinde bir çok kişi tarafından kullanılan Facebook web sitesi, artık Vodafone hatları ile bedava kullanılabilecek. Tek şart Facebook uygulamasını kullanmanız.Veri Bağlantısı Ücreti Olmayan Facebook ibaresi ile sunulacak olan Bedava Facebook mobil hizmeti 17 kasımdan itibaren Vodafone kullanıcıları tarafından aktif olarak kullanılabilecek.

Vodafone Ücretsiz Facebook

Vodafone ücretsiz Facebook için Mobil veri açık iken Facebook Android uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacaktır. Vodafone hatlı telefonumda çıkan uyarıya göre 16 Kasım 2015’den itibaren bu özellik kullanılabilir hale geldi. Bakalım bunun devamı gelecek mi ? ÖNEMLİ HATIRLATMA: Vodafone ücretsiz facebook paketi, sadece Facebook Android uygulamasında geçerlidir. Buradan indirebilirsiniz.veri-baglantisi-ucreti-olmayan-facebook-vodafoneSizce Vodafone’nun bu atağına karşılık Turkcell ve Avea’da Bedava ücretsiz Mobil Facebook paketi sunar mı sizce ? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Vodafone Bedava Facebook paketi nasıl alınır şeklinde bir anlatım bulunmamakta zaten uyarı olarak ekranınıza gelmekte.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

86