Vodafone Smart Power 4 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Vodafone Smart Power 4 isimli yeni Vodafone akıllı telefon tanıtıldı. Başta Birleşik Krallık’ta satışa sunulacak olan cihaz ile Vodafone imzalı akıllı telefon serisi sürüyor.

Vodafone Smart Power 4 Özellikleri

5 inçlik ekran büyüklüğü bulunan ürün IPS ekran üzerinde 1440p değerinde çözünürlük sunuyor. MediaTek MT6582 model yonga seti üzerinde dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci kullanılıyor. Bu işlemciye 1 GB RAM eşlik ediyor.4 GB dahili depolama alanı ile gelen Android akıllı telefon, mikro SD kart desteği sayesinde söz konusu küçük depolama alanın büyümesine imkân tanıyor.Vodafone Smart Power 4 android telefonCihazın arkasında 5 MP değerinde bir ana kamera yer alıyor ve bu kamera LED flaş ile destekleniyor. Ön bölümde ise standart bir kameraya yer veriliyor. 9.5 milimetre inceliğindeki cihaz Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, NFC ve LTE-CAT4 bağlantı teknolojilerinin kullanılmalarına olanak sağlıyor.Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle kutudan çıkan Vodafone Smart Power 4, 3000 mAh değerinde bir bataryada güç alıyor.

Vodafone Smart Power 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

175 Pound etiket fiyatına sahip olan ürün şu anda İngiltere’de satın alınabiliyor. Tabii ki ürün çeşitli Vodafone tarifeleriyle birlikte sunulabiliyor. Vodafone Smart Power 4 Türkiye fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi hakkında henüz herhangi bir bilgi verilmiyor.

Check Also

Android için Temel İlk Yardım Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tablet PC’ler için Temel İlk Yardım uygulaması herkesin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir