Vshare indirme hatası (Çözüldü)

iPhone ve iPad’ler için ücretli uygulamaları , ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan VSHARE’den sizlere daha önce bahsetmiştik. Jailbreakli veya jailbreaksiz olan cihazlarınıza vshare ile uygulama indirebiliyordunuz. Ancak son zamanlarda yazılarımıza gelen yorumlar ve vhsare indirme hatası yaşayanlar için bir video çektim ve vshare indirme hatası yaşayan arkadaşlarımıza yardımcı olacağını düşündüm.

Vshare indirme hatası

Daha önce sizlerle Vshare Problemine Kesin Çözüm adlı bir makale paylaşmıştık. Bu makalemize yapılan yorumlar sonucunda sizlerden gelen yorumları değerlendirdim ve bir çok vshare kullanıcısının uygulamaları indiremediğini ve sorun yaşadığını söylemiş. Bende bu sorunu çözebilmek ve sizlere göstermek için bir video çektim umarım bu video sizlerin Vshare indirme hatasına çözüm olur.Sizlere videoda anlattığım gibi Vshare indirme hatasını yok etmek için aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz ve uygulamanız gerekmektedir.

Vshare indirme hatası çözümü

  • İlk olarak cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Wifi > DNS kısmını 8.8.8.8 olarak değiştirin.
  • Ardından cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat sekmesine gelerek tarih kısmını 01 Eylül 2014 ve saati de 12:12 yaparak değiştirin.
  • Daha sonra Vshare uygulamasına girerek sorunsuzca uygulamalarınızı indirebilirsiniz.

Yukarıda sizlere bahsettiğim gibi eğer hala vshare uygulama indirmede sorun yaşıyorsanız aşağıdaki yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Sizlere vshare konusunda takıldığınız veya sorun yaşadığınız her konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Tek yapmanız gerek yorumlar kısmından bizlere yazmanız yeterli olacaktır.

Check Also

Mac’de Yanıt Vermeyen Program Nasıl Kapatılır? RESİMLİ

Mac yada Macbook cihaz işletim sistemi olarak İOS işletim sistemleri kullanmaktadır. Tıpkı Wind0ws işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 155 sorgu var.