Home / Mac İşletim Sistemi / watchOS 2 İle Gelen Yepyeni Özellikler

watchOS 2 İle Gelen Yepyeni Özellikler

Apple Watch için geliştirilen watchOS 2 güncellemesi, gecikmeli de olsa sonunda kullanıcılarla buluştu. Güncellemeyi çalıştırmak için Saatim – Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Bunun öncesinde cihazınızın en az yüzde 50 şarjı olması gerekiyor. Peki watchOS 2 güncellemesi beraberinde ne gibi yenilikleri getirdi? Kısaca bunlardan bahsetmek istiyoruz.

WatchOS 2 İle Gelen Yenilikler

WatchOS 2 güncellemesi gelen yeniliklerden en dikkat çekici olanı çok sayıda yeni arayüzlerin gelmiş olması diyebiliriz. Dünyanın en güzel şehirlerinden çeşitli manzara resimlerinin süslediği ekranlar, kullanıcıların dikkatini oldukça çekiyor. Ayrıca yazılımsal olarak da pek çok yenilikle birlikte gelen watchOS 2, baş ucu modu, e – posta yanıtlama özelliği, zaman tüneli özelliği, geliştirilmiş takvim özellikleri, geliştirilen Siri uygulamaları watchOS 2 ile gelen yeniliklerden bazıları.

apple watch ara yüz

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir