Web WhatsApp Bilgisayara yükle indir – Cep Telefonu oyunları

ReklamlarAndroid telefondan WhatsApp Bilgisayara aktarmak – WhatsApp Chrome’da nasıl kullanılır – WhatsApp bilgisayara yükle – WhatsApp bilgisayara indirWhatsApp Mobil telefonlarda sıkça kullanılan Mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Şimdi de Chrome aracılığı ile bilgisayarınıza kurabilir ve tüm bildirimlerinize bilgisayar üzerinden de ulaşabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit.

Web WhatsApp Bilgisayara nasıl yüklenir ?

1) İlk olarak Android telefonunuzda ki WhatsApp’ı Google Play Store üzerinden güncellemelisiniz.2) Güncellemenin ardından telefonunuzdan WhatsApp uygulamasına giriyorsunuz. WhatsApp’ın sağ üstünde bulunan üst üste olan 3 noktaya tıklıyoruz. Açılan pencereden WhatsApp Web‘i seçiyoruz. Seçtikten sonra telefonunuzun arka kamerası açılacaktır.Reklamlar3) Kamera açıldıktan sonra bilgisayarımızdan https://web.whatsapp.com/ adresine giriyoruz. Web sitesinde açılan Barkod kodunu telefonumuzun kamerası ile okutuyoruz. 3 saniyelik okuma işlemi bittikten sonra bilgisayarınızda WhatsApp Web’iniz açılacaktır.web.whatsapp.com adresinde okutmanız gereken barkod:

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87