Web WhatsApp Bilgisayara yükle indir – Cep Telefonu oyunları

ReklamlarAndroid telefondan WhatsApp Bilgisayara aktarmak – WhatsApp Chrome’da nasıl kullanılır – WhatsApp bilgisayara yükle – WhatsApp bilgisayara indirWhatsApp Mobil telefonlarda sıkça kullanılan Mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Şimdi de Chrome aracılığı ile bilgisayarınıza kurabilir ve tüm bildirimlerinize bilgisayar üzerinden de ulaşabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit.

Web WhatsApp Bilgisayara nasıl yüklenir ?

1) İlk olarak Android telefonunuzda ki WhatsApp’ı Google Play Store üzerinden güncellemelisiniz.2) Güncellemenin ardından telefonunuzdan WhatsApp uygulamasına giriyorsunuz. WhatsApp’ın sağ üstünde bulunan üst üste olan 3 noktaya tıklıyoruz. Açılan pencereden WhatsApp Web‘i seçiyoruz. Seçtikten sonra telefonunuzun arka kamerası açılacaktır.Reklamlar3) Kamera açıldıktan sonra bilgisayarımızdan https://web.whatsapp.com/ adresine giriyoruz. Web sitesinde açılan Barkod kodunu telefonumuzun kamerası ile okutuyoruz. 3 saniyelik okuma işlemi bittikten sonra bilgisayarınızda WhatsApp Web’iniz açılacaktır.web.whatsapp.com adresinde okutmanız gereken barkod:

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 133 sorgu var.