Wechat Hesap Silme

wechat-hesap-silmeÜcretsiz Kısa mesajlaşma ve görüntülü görüşme yapabileceğiniz WeChat Android uygulaması ile farklı ülkede olan akraban ve arkadaşın ile görüşebilirsin. Başka ülkede olan arkadaşın için memleketinin resmini kolayca gönderebilirsin.Wechat uygulaması üzerinde 500 kişilik grup oluşturabiliyor. Sadece mesajlaşma hizmetiyle sınırlı kalmayan Wechat, Chat üzerinde 2 kişinin karşılıklı oyun oynamasını sağlıyor. Bu sayfamızda sizlere WeChat hesabı silme adımlarını anlatacağız.

Wechat Hesabı Nasıl Silinir ?

Öncelikle anlatıma geçmeden önce kısa bir bilgi vereyim. WeChat Android uygulamasını telefonunuzdan kaldırdıktan sonra hesabınızda bir süre sonra kendiliğinden siliniyor. Ama yok ben hemen silmek istiyorum diyorsanız okumaya devam ediniz.support@wechat.com adresine e-posta göndererek hesabınızın silinmesini sağlayabilirsiniz. Bu eposta adresineHesabınızı neden silmek istediğinizi yazdıktan sonra, ( ad-soyad, telefon no, mail adresi ) bilgilerini de yazarak maili gönderiyorsunuz. İşlem bu kadar.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 142 sorgu var.