WhatsApp Duvar Kağıdı Değiştirme Nasıl Yapılır?

1 milyardan fazla indirilen WhastApp uygulaması, günümüzde ihtiyaç halinde gelen ve genelde herkesin kullandığı bir uygulamadır. WhatsApp üzerinden mesajlaşmak, ses kayıdı göndermek, resim yollamak ve diğer tüm aktiviteler konuşma haricinde ücretsizdir. Bir Android, ya da iPhone telefonlarında internet paketinin olması WhatsApp kullanımı için yeterli uygulamaları barındırmaktadır.Peki çok sık kullandığımız WhatApp duvar kağıdı değiştirme nasıl yapılır? Bunun için hangi adımları izlememiz gerekmektedir?

  • WhatsApp’a girin.
  • Açılan yeni bölümde en sağ üst köşedeki ayarlar sekmesine tıklayın
  • Buradan Sohbet Ayarlarına tıklamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında Duvar Kağıdına basarak uygun olan yöntemleri seçerek duvar kağıdınızı belirleyebilirsiniz.

İsterseniz kendi çektiğiniz resimlerden Galerinize girerek seçebilir, isterseniz de WhatsApp programı içerisinde yer alan yeni arka planları indirebilirsiniz. WhatsApp duvar kağıdı değiştirme işlemleri bu kadardır. Yapılması gereken uygun adımların izlenilmesiyle duvar kağıdınız değişebilmektedir. Duvar kağıdınız size özeldir. Mesajlaşma bölümünde arka planda yerleştirdiğiniz arka plan resmini görebilirsiniz.Eğer arka duvar kağıdını kaldırmak istiyorsanız da aynı yöntemi izleyebilir ve arka plan resminizi kaldırabilirsiniz. Her açıdan kullanışlı olan WhatsApp ile geniş seçenekler tüm akıllı telefon kullanıcılarını bulmaktadır. Ayrıca duvar kağıdınızı değiştirdiğinizde daha önceden alışmış olduğunuz göz aşinalığı da ortadan kalkmış olur ve hoşlanmış olduğunuz görselleri WhatsApp duvar kağıdınız için uygulayarak, bir arkadaşınızla mesajlaşmalarınızda güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80