WhatsApp Kişilerim Görünmüyor Hatası

WhatsApp anlık mesaj uygulaması olarak en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi ve geçen günlerde aylık 900 milyon aktif kullanıcıya ulaştığı haberleri yayılmıştı. WhatsApp sorunları kimi zaman kullanıcılarının başını ağrıtıyor. Kimi zaman WhatsApp bağlantı sorunu oluşuyor , kimi zaman mesaj göndermiyor , kimi zaman ise WhatsApp kişilerin görünmesinde hatalar alabiliyoruz. Bu gün ise WhatsApp kişilerim görünmüyor sorunu için çözümleri aktaracağız sizlere. Bu uygulayacağınız adımlar kesinlikle etkili olacaktır. WhatsApp’ta kişilerin görünmemesi ile alakalı ilk adımı aktaracağız ve bunun ile kesinlikle çözüme ulaşırsınız ancak ekstra sebepleri de yine sizinle paylaşacağız.

Çözüm

Ayarlar-Kişiler-Tüm kişileri göster seçeneğini işaretliyoruz. Bu seçeneği işaretleyerek telefon rehberindeki kişileri WhatsApp’a aktarmış oluruz.Eğer bu sorun herhangi bir şekilde sorununuzu çözmedi ise;Öncelikle kişinin veya kişilerin rehberinizde ekli olup olmadığını kontrol ediniz. Bu sorunu tek bir kişiden dolayı yaşıyorsanız WhatsApp’ı kapatıp açın öncelikle.Kişi ekli olduğu halde görünmüyor ise WhatsApp sürümünü kontrol edin. Eğer düşük sürüm ise güncelleme yapınız.Kişilerin numaralarının genel olarak eklenip eklendiğini kontrol ediniz. Gizli kişiler olabilir.Yukarıdaki adımlar muhtemelen WhatsApp kişi sorununu çözecektir. Eğer hala sorunlar yaşıyorsanız bizlere yorum atarak yardım isteyebilirsiniz.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80