Whatsapp Kişilerim Görünmüyor Sorunu ( ÇÖZÜM )

WhatsApp günümüzde akıllı telefonlarda oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen Mesajlaşma uygulaması olması nedeni ile bir çok soru geliyor. Rehberimiz de ekli olan kişiler WhatsApp hesabımızda Kişiler kısmında yer almakta. Ancak bazen sorunlar olabilir ve Rehberde kayıtlı olan kişiler WhatsApp kişiler kısmında çıkmayabilir. Bu sayfamızda bu sorunun nasıl üstesinden geleceğimizden bahsedeceğim.

Rehberde olan Kişi WhatsApp’ta görünmüyor sorunu çözümü

Menü Tuşu > Ayarlar > Kişiler > Tüm kişileri gösterKısmına giriniz. Tüm kişileri göster dediğinizde rehberiniz de ki kişiler WhatsApp hesabınızda sırası ile gözükecektir.Bu çözüm yolu çoğu zaman başarılı olacaktır ancak yinede olmazsa bu çözüm yollarını deneyiniz.

  • WhatsApp sürümünüz güncel mi diye kontrol ediniz. Play Store üzerinden WhatsApp sayfasına girip Güncelleme var mı diye bakınız. Buradan son sürüme ulaşabilirsiniz.
  • Kişinin rehberinizde kayıtlı olduğuna emin olun. Bu kişinin numarası telefon rehberine kayıtlı mı diye kontrol ediniz.
  • Kişinin veya kişileri rehberde görünür yapınız.
  • Android telefon rehberinizde, tüm kişi hesaplarının (SIM, Google, Telefon) “görünür” veya “izlenebilir” olduğundan emin olun.
  • Android telefon rehberinizde, tüm kişi gruplarının (Arkadaşlar, Aile gibi) “görünür” veya “izlenebilir” olduğundan emin olun.
  • Bunları yaptıktan sonra Yenile tuşu ile WhatsApp hesabınızı bir yenileyin. Menü Tuşu > Ayarlar > Kişiler > Tüm kişileri göster 
  • Bu adımlardan sonra sorun halen çözülmedi ise WhatsApp’ı kaldırın ve yeniden yükleyin.

Whatsapp-kisiler-gorunmuyor

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

84