Home / Android / WhatsApp Uygulamasına “Starred Messages” Özelliği Geldi

WhatsApp Uygulamasına “Starred Messages” Özelliği Geldi

WhatsApp Android uygulamasına Starred Messages ( Yıldızlanmış Mesajlar ) özelliği geldi. Starred Messages nedir diye soran kullanıcılar olacaktır. WhatsApp sağ 3 noktalı menüde yer alan bu seçenek, şu an güncelleme olarak verildi ancak Play Store üzerinden değil.

Starred Messages nedir ?

whatsapp-mesaj-yildizTürkçe karşılığı Yıldızlanmış Mesajlar olan bu özellik aslında daha önce iOS cihazlara gelmişti. Android kullanıcılarına sonradan verilen bu özellik ile önemli mesajlarınızı kayıt altına alabiliyorsunuz. Son sürümü yüklediğinizde mesaj üzerine basılı tutunuz. Basılı tuttuktan sonra üst kısımda yer alan YILDIZ ikonuna basınız. Ardından bu mesaj Favori yıldızlanmış mesajlar kısmında kayıt altına alınacaktır. Örneğin bir arkadaşınız önemli bir ders notu attı veya bir yerin adresini attı. Hemen o mesajın üzerine basılı tutun ve kayıt altına alın.

Starred Messages Yıldızlanmış mesajlar nerede ?

whatsapp-favori-mesajWhatsApp ana ekranında iken sağ üstte yer alan 3 noktalı menüye dokununuz. Açılan pencereden Starred Messages seçeneğine dokunursanız yıldızlamış olduğunuz mesajların hepsine ulaşabilirsiniz.Bu özellik WhatsApp’ın 2.12.338 versiyonu ile sunuldu. Şu anlık Play Store’da bulunmayan bu özelliği Whatsapp.com üzerinden son sürümü indirerek yükleyebilirsiniz. Bu adresten Download Now butonuna tıklarsanız APK dosyasını indirebilirsiniz.whatsapp-starred-messages-android

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Bimcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width Bimcell Ödemeli AramaBir Bimcell hattınız varsa, Bimcell Ödemeli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir