Whatsapp'ta last seen değişmeden mesajları okuma

Whatsapp’ta last seen tarihiniz değişmeden size yazılmış mesajları okumanız mümkün. Peki ama nasıl?Whatsapp’ın kullanıcılarına bazen önemli bir sorun çıkarabilen bir özelliği var Last Seen. Last Seen whatsapp’ı kullandığınız son tarihi gösteren bir özellik. Çoğu zaman bu özellikten siz de faydalansanız da bazı durumlarda özellikle ilişkilerde yaşanan tartışma vs. gibi durumlarda size yazılan mesajı okumayı fakat Whatsapp’taki son görülme tarihinizin değişmemesini yani karşı tarafın okuduğunuzdan haberdar olmamasını isteyebilirsiniz. Peki ama ne yapmanız gerekiyor ?

Yapılması gerek şey aslında oldukça basit telefonunuzun internet bağlantısı açıkken mesaj whatsappınıza ulaştı diyelim ve okumak istiyorsunuz. İnternet bağlantınızı kapatıp programa girip mesajınızı okuyorsunuz ve daha sonra tekrar internetinizi açabilirsiniz. Bağlı değilken uygulamaya girip okumanız last seen’inizi değiştirmemekte.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80