Whatsapp'ta last seen değişmeden mesajları okuma

Whatsapp’ta last seen tarihiniz değişmeden size yazılmış mesajları okumanız mümkün. Peki ama nasıl?Whatsapp’ın kullanıcılarına bazen önemli bir sorun çıkarabilen bir özelliği var Last Seen. Last Seen whatsapp’ı kullandığınız son tarihi gösteren bir özellik. Çoğu zaman bu özellikten siz de faydalansanız da bazı durumlarda özellikle ilişkilerde yaşanan tartışma vs. gibi durumlarda size yazılan mesajı okumayı fakat Whatsapp’taki son görülme tarihinizin değişmemesini yani karşı tarafın okuduğunuzdan haberdar olmamasını isteyebilirsiniz. Peki ama ne yapmanız gerekiyor ?

Yapılması gerek şey aslında oldukça basit telefonunuzun internet bağlantısı açıkken mesaj whatsappınıza ulaştı diyelim ve okumak istiyorsunuz. İnternet bağlantınızı kapatıp programa girip mesajınızı okuyorsunuz ve daha sonra tekrar internetinizi açabilirsiniz. Bağlı değilken uygulamaya girip okumanız last seen’inizi değiştirmemekte.

Check Also

Kliplere Kendini Ekleme Uygulaması

Blin.gy adlı uygulama ie sevdiğiniz klipleri anında düzenleyebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir