Wifi (wireless,kablosuz) şifresini nasıl öğrenirim?

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1’de bilgisayarınzıdaki Wifi şifrenizi öğrenmek istiyorsanız bu işlem için ister programla ister programsız olarak öğrenebilirsiniz.Bilgisayarınız üzerinden bir ağa bağlandıysanız bu kablosuz ağ şifresi bilgisayarıda saklanır ve kolayca öğrenebilirsiniz.Şifreyi başkasıyla paylaşmak isteyebilirsiniz yada akıllı telefonunuz içinde kullanmak isteyebilirsiniz.Bu gibi durumlarda bilgisayarınızda bağlı olan ağ şifresinizi birkaç tık ile öğrenebilirsiniz.Bu durum Android cihazlar için geçerli değildir.Android cihazlarda öğrenmek için ise cihazın Root edilmiş olması gerekmektedir.Bizde sizler için Masaüstü ve Laptop cihazlarda bağlı olduğu Wifi şifresini nasıl öğrenebileceğinizi açıklayacağız.

1-Bilgisayarınızdan bağlandığınız ağa ait Wifi simgesine sağ tıklayınız ve Açılan pencereden Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç’ı seçin.

wifi-sifresi-ogrenme

2-Karşınıza gelen ekrandan ise Kablosuz Özellikler bölümüne giriş yapınız ve Güvenlik sekmesine giriniz.
windows7-wifi-sifresi-ogrenme

3-Siz karakteri göster dediğiniz zaman ise bağlı olan ağa ait şifreyi gösterecektir..
windows8-wifi-sifresi-ogrenme

Bu işlemi Windows 7, Windows 8, Windows 8.1’de işletim sistemleri üzerinde deneyebilir ve kayıtlı olan wifi şifrenizi kolayca öğrenebilirsiniz..

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 143 sorgu var.