Windows 10 Etkinleştirme Aktivasyon

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Windows 10 sürümü piyasaya sürüldü, ancak bu Windows sürümünün diğerlerinden bir farkı var o da şu; etkinleştirmediğiniz Windows 10’da bir çok özelliği kullanamıyorsunuz. Örneğin masaüstü arka planını değiştiremediğiniz gibi ekran koruyucunuzu bile değiştiremiyorsunuz. Windows 10 etkinleştirme işlemi nasıl yapılır anlatmadan önce, henüz Windows 10 işletim sistemini bilgisayarınıza kurmadıysanız buradan adım adım takip ederek Windows 10 formatı atabileceğinizi hatırlatalım. Peki Windows 10’u kurduk ama nasıl etkinleştireceğiz?

Windows 10 Aktivasyon Nasıl Yapılır?

Unutmadan uyaralım; Windows 10 yeni bir işletim sistemi olduğundan ve keşfetme ihtiyacımızdan dolayı geçici süreyle bu şekilde kullanmanızı öneririz. Uzun süreli ve ticari amaçlarla kullanmak istediğinizde lütfen yasal bir şekilde ücretli bir sürüm kullanınız.

Windows 10 etkinleştirmeyi nasıl yapacağınızı öğrenmek için altta bulunan video’dan canlı anlatımı adım adım takip edebilirsiniz.

Check Also

Facebook Yanıt Vermiyor Kapatmak İster misiniz? SORUNU ÇÖZÜMÜ

Günümüzde Facebook kullanımı sırasında bazı sorunlar yaşamam mümkün. Bu yazımızda Facebook yanıt vermiyor kapatmak ister …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 160 sorgu var.